Burrel, 23-vjeçari i zhdukur gjendet i masakruar

Author: | Posted in Kosovo News No comments

Denoncimi i nj 23-vjecari i cili u be tre dite me pare nga familjaret e tij iu eshte gjetur trupi i pajete dhe i masakruar. Policia e Matit ka konfirmuar lajmin pasditen e se martes.

Trupi i 23-vjecarit Fatjon Barmetaj fillimisht eshte gjetur nga disa kalimtare te rastit ne nje zone rurlae prane qytetit te Burrelit dhe pasi kane sinjalizuar policine ato kane verifikuar identitetin e viktimes si i riu Barmetaj.

Dyshimet e para jane ne ate te vrasjes pasi demtimet e shumta ne trupin e tij jane te qarta. I riu 23-vjecar, punonte dhe jetonte ne Kryeqytet dhe ishte nisur drejt vendlindjes se tij per te takuar familjaret tre dite me pare, por ai nuk mberriti kurre ne shtepi.

Policia aktualisht eshte duke hetuar mbi konfliktet e mundshme qe 23-vjecari mund te kete pasur dhe mund te kete sherbyer si motiv per kryerjen e ketij krimi makaber.

Similar Posts: